Sold Prijs verlaagd Apartment Appartement op de eerste lijn met zeezicht in Jávea Jávea €495.000 LL-16 3 slaapkamers 2 badkamers 90 m²
Sold Apartment Appartement in Jávea met gemeenschappelijk zwembad en terras Jávea €405.000 PV-3 2 slaapkamers 1 badkamers 120 m²
Apartment Modern appartement in Javea Old Town met terras en toeristenvergunning Jávea €370.000 AV-17 3 slaapkamers 3 badkamers 180 m²
Sold Nieuw Apartment Appartement aan het strand in Dénia met zeezicht Dénia €249.000 BG-260 2 slaapkamers 1 badkamers 80 m²
Nieuw Apartment Appartement in Pedreguer, La Sella met panoramisch zeezicht Pedreguer €625.000 BG-299 3 slaapkamers 2 badkamers 310 m²
Apartment Nieuwbouw appartementen in Jávea nabij het historisch centrum Jávea €428.000 BG-148 3 slaapkamers 2 badkamers 125 m²
Apartment Modern driekamer appartement in Jávea met zwembad en uitzicht Jávea €485.000 CP-23 3 slaapkamers 2 badkamers 149 m²
Nieuw Apartment Moderne appartementen in La Manzanera, Calpe met zeezicht Calpe €479.000 BG-289 3 slaapkamers 2 badkamers 69 m²
Sold Nieuw Apartment Appartement met drie slaapkamers en uitzicht op de jachthaven in Playa del Arenal, Jávea Jávea €399.000 JI-4 3 slaapkamers 1 badkamers 77 m²
Duplex Duplex appartement in Moraira, Pueblo Alcázar met garage en zwembad Moraira €210.000 BG-251 1 slaapkamers 1 badkamers 63 m²
Nieuw Apartment Duplex penthouse in Jávea, Cala Blanca vlakbij het strand Jávea, Cala Blanca €515.000 BG-281 2 slaapkamers 3 badkamers 137 m²
Nieuw Apartment Luxe duplex appartement in Benidorm met zeezicht en privézwembad Benidorm €1.650.000 BG-283 3 slaapkamers 2 badkamers 297 m²
Sold Nieuw Apartment Elegant gerenoveerd appartement in Jávea vlakbij het strand Jávea €349.000 PV-42 2 slaapkamers 2 badkamers
Apartment Appartement aan de eerste lijn in Jávea met zeezicht Jávea €495.000 PV-4 2 slaapkamers 2 badkamers 59 m²
Apartment Nieuwbouw penthouse met zeezicht in Jávea Jávea €740.000 AV-10 3 slaapkamers 3 badkamers 177 m²
Nieuw Apartment Gelijkvloers appartement in Jávea met twee terrassen Jávea €395.000 JI-3 2 slaapkamers 2 badkamers 94 m²
Sold Apartment Penthouse met grote terrassen in Benissa, La Fustera met zeezicht Benissa, La Fustera €295.000 BG-198 3 slaapkamers 1 badkamers 188 m²
Penthouse / Attic Duplex penthouse in Jávea, Montañar I met zeezicht Jávea €595.000 PV-14 2 slaapkamers 2 badkamers 96 m²
Apartment Investeringspand in Jávea Pueblo met uitzicht op zee en de Montgó Jávea, Pueblo (Old Town) €890.000 LL-4 12 slaapkamers 4 badkamers 642 m² 228 p.m²
Apartment Modern appartement in Jávea Pueblo met gemeenschappelijk zwembad Jávea, Pueblo (Old Town) €428.000 GV-39 3 slaapkamers 2 badkamers 127 m²
Apartment Driekamerappartement in Floridamar, Jávea Jávea €624.000 BG-203 3 slaapkamers 2 badkamers 130 m²
Apartment Nieuwbouw appartementen in Jávea met zwembad en vloerverwarming Jávea €515.000 AV-26 2 slaapkamers 2 badkamers 85 m² 175 p.m²
Apartment Duplex appartement met gemeenschappelijk zwembad en groot solarium Jávea €529.000 VV-14 3 slaapkamers 3 badkamers 185 m² 185 p.m²